stenogramy24.pl

Oferta wykonywania stenogramów

stenogramy na potrzeby procesowe, sądowe, etc.

Zapoznaj się z naszą ofertą stenogramów nagrań

Jeśli posiadasz nagrania z których potrzebujesz wykonać stenogramy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nasza firma profesjonalnie wykonuje stenogramy z każego rodzaju nagrań. Wykonujemy stenogramy na potrzeby procesowe, sądowe etc.

Standardowo wykonujemy stenogram wierny, czyli pełny, wierny zapis tego co się dzieje w nagraniu, oznaczamy osoby wypowiadające się jeśli jest taka możliwość. W takim nagraniu możemy również oznaczać emocje. A także oznaczenie czasów przy każdej wypowiedzi (jest to usługa dodatkowa).

Na życzenie możemy wykonać również stenogram skrócony, zawierający tylko najważniejsze rzeczy, pomijając wszystkie powtórzenia i to co się dzieje w tle, rzeczy niezwiązane z tematem.

Jeśli nagrania są złej jakości jest możliwość wykonania czyszczenia nagrań, odszumiania. Niestety nie we wszystkich nagraniach taki zabieg okaże się pomocny. Usluga jest wyceniana indywidualnie.

Nasze usługi oferujemy głownie w Warszawie i okolicach tu jest także możliwość odbioru osobistego materiałów. Ale obsługujemy także inne miasta: Kielce, Rzeszów, Gliwice, Olsztyn, Zielona Góra, Rybnik, Opole, Płock, Tarnów, Koszalin, Kalisz, Legnica itd.

Aby wykonać stenogram - zapraszamy do kontaktu najlepiej w formie mailowej, udostępniając od razu swoje nagrania mailownie (do 30mb) czy w chmurze za posrednictwem serwisów typu Google Drive, Dropbox, wetransfer.com etc.

Po otrzymaniu materiałów pliki zostaną wycenione i zaproponujemy termin wykonania (chyba że materiały są potrzebne pilnie - proszę zaznaczyć to w wiadomości wyznaczymy najszybszy możliwy termin). Podamy wszelkie warunki dalszej realizacji zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu.