O firmie
Zajmujemy się profesjonalnie wykonywaniem stenogramów, przepisywaniem wszelkiego rodzaju tekstów z nagrań dźwiękowych, z nośników zarówno analogowych jak i cyfrowych. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym stenogramy rozmów, sporządzanie protokołów z posiedzeń, a także stenogramy na potrzeby firm badawczych, między innymi FGI, BGI, IDI.
Stenogramy dla każdego
Zajmujemy się zleceniami małymi i dużymi, obsługujemy klientów indywidualnych jak i bardzo duże firmy. Większość zleceń realizujemy w 24 godziny od otrzymania materiałów źródłowych (W przypadku bardzo dużych zleceń termin jest ustalany z klientem).
Stenogramy - zapoznaj się z naszą ofertą:

Stenogramy nagrań dźwiękowych

* Wykonujemy stenogramy rozmów, w tym wywiadów, reportaży, konferencji, zebrań czy posiedzeń. Wykonujemy także transkrypcje wywiadów na potrzeby badań rynkowych.

* Przepisujemy nagrania z różnorodnych nośników analogowych lub cyfrowych w tym kasety magnetofonowe, płyty CD i DVD, pliki w formacie vob, mp3, mp4, mpga, wma, wav, wma, wav i innych.


Przepisywanie tekstów

* Przepisujemy prace dyplomowe - prace licencjackie, magisterskie, doktoranckie.

* Przepisujemy książki, rękopisy, maszynopisy, brudnopisy.

Gwarantujemy najwyższą jakość przepisywania

Na specjalne życzenie klienta, możemy także przepisać próbkę nagrania, aby umożliwić oszacowanie czasu i kosztów realizacji zlecenia.

Zapraszamy do współpracy.